Як зробити замовлення

Для замовлення заміру звертайтесь за телефоном (096)380-95-91 (Viber, Telegram)

как заказать ролеты

Попередньо, краще поміряти ширину майбутніх виробів. Якщо виріб планується монтувати на стулку вікна - необхідно поміряти ширину по зовнішнім краям штапиків. Повідомивши нам ширину виробів ми відразу зможемо назвати вам орієнтовну вартість і домовитись про замір в зручний для вас час.

На замір ми візьмемо з собою всі необхідні зразки і Ви зможете обрати тканину (або колір ламелів жалюзі) у вашому інтер'єрі. Ми робимо точний замір з урахування всіх нюансів (відкриття вікон, білконних дверей і т.д.).

Roletta - офіційний дилер найбільших виробників сонцезахисту на території України. Завдяки цьому ми можемо надати вам вибір з більш ніж 900 тканин для рулонних штор відкритого, чи закритого типів(більш ніж 20 варіантів систем), більше 200 тканин для систем "День-ніч", великий вибір тканин для класичних та римських штор, якісний пошив. Ми працюємо тільки з найкращими ательє.

Вартість заміру - безкоштовно, за умови здійснення замовлення. Попередньо ми консультуємо і прораховуємо різні варіанти як по телефону, так і в нашому магазині в м. Вишгород, проспект Шевченка, 2г.

Якщо Ви знаходитесь за межами Київської області - ми працюємо з Новою поштою та іншими перевізниками, вартість доставки безкоштовна. Консультуємо по заміру, допомагаємо обрати матеріал і супроводжуємо монтаж.